Work at HighSolutions

Marketing Specialist Regular

The offer in the selected language version does not exist.

Jesteśmy nie tylko firmą technologiczną, ale także miejscem, gdzie chce się pracować i rozwijać.

Specjalizujemy się w tworzeniu szytych na miarę rozwiązań internetowych dla biznesu, w tym platform internetowych (systemy rezerwacyjne, rekrutacyjne, ERP). Tworzymy również nowoczesne strony internetowe, firmowe i e-sklepy.

Obecnie posiadamy biura w Poznaniu i Warszawie. W ramach rozwijania się firmy, poszukujemy specjalisty ds. marketingu do naszego biura w Warszawie.

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie i opracowanie strategii marketingowej firmy
  • Opracowanie materiałów reklamowych oraz przygotowanie akcji promocyjnych
  • Wspieranie działu sprzedaży
  • Opracowanie i prowadzenie kampanii medialnych

  • Wykształcenie wyższe, preferowane studia związane z ekonomią, marketingiem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Doświadczenie w planowaniu i budowaniu kampanii marketingowych
  • Doświadczenie w marketingu w mediach społecznościowych
  • Inicjatywa, kreatywność, twórcze pomysły
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość programów graficznych
  • Zainteresowania związane z nowymi technologiami
  • Umiejętności redakcyjne

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i realizacji wyzwań
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin w nowoczesnym biurze w Warszawie
  • Przyjazną i kreatywną atmosferę pracy przy ciekawych projektach dających możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności w branży IT

Wysokość wynagrodzenia zależy od Twoich umiejętności oraz doświadczenia. Osoba na stanowisku specjalisty ds. marketingu może liczyć na wynagrodzenie między 4000zł a 6000zł brutto. Kwota netto zależy od wybranej formy zatrudnienia.

Regular Marketing Specialist

Człowiek ma w życiu albo wymówki,
albo wyniki - my stawiamy na to drugie! 😃

mostwanted@highsolutions.pl

Summary

Work hours

Pełen etat

Employment

UoP, UoD, B2B

Salary

4000zł - 6000zł

Your benefits

Możliwa praca zdalna w wybrane dni. Dodatkowe dni urlopowe. Premie kwartalne.

Tak wygląda nasz proces rekrutacyjny - nie daj się zaskoczyć!

Stages Stages

Discover our company

Learn how we work and what matters to us.

Learn more

What do you need?

Website

IT system

Mobile app

Graphic design

Technical support

Chatbot

The preferred form of contact

Please provide contact details

The personal data administrator is HighSolutions sp. z o.o. (hereinafter the "Company") with headquarters in Tarnowo Podgórne, ul. Szkolna 21/1, 62-080 Tarnowo Podgórne, e-mail adress kontakt@highsolutions.pl. Detailed information on the processing of personal data can be found in the privacy policy.

Thank you!

We will get back to you soon