Doginclusive

AirBnB dla osób podróżujących ze swoimi czworonogami

Go to page
Doginclusive header image
Keywords in english

The benefits brought by the project

Wzrost odwiedzin obiektów noclegowych

Więcej zadowolonych psów

Dodatkowy kanał marketingowy dla obiektów psolubnych

Lepsza jakość wypoczynku dla podróżujących z psami

Więcej inwestycji w infrastrukturę dla psów

DogInclusive to pierwszy serwis w Polsce, który umożliwia znalezienie idealnego miejsca na wypoczynek z Twoim czworonogiem. Nie tylko takiego, gdzie Twój pies będzie mógł spać, ale także gdzie będzie mógł się bawić, korzystając np. z psiej plaży czy innych uDOGodnień.

Potrzeba serwisu

Marta, właścicielka serwisu, a zarazem posiadaczka wspaniałego czworonoga, nie mogąc znaleźć odpowiedniego miejsca na wspólny wyjazd, zdecydowała się stworzyć sama takie miejsce.

Natychmiastowe nawiązanie współpracy

Wszystkie kwestie współpracy wypracowaliśmy bardzo szybko, doskonale się rozumiejąc, dzięki czemu od razu mogliśmy przejść do kolejnego etapu

Zaproponowanie podejścia MVP

Razem wypracowaliśmy minimalny zakres platformy, który z jednej strony będzie atrakcyjny dla obu rodzaju użytkowników (właściciele obiektów i podróżujący z psami), a z drugiej strony zawierał tylko podstawowe funkcjonalności, by zweryfikować model biznesowy.

Ekspresowe wykonanie serwisu

W ciągu zaledwie miesiąca przygotowaliśmy MVP startupu, od zaprojektowania grafiki, po wykonanie wszystkich prac programistycznych.

Nastawienie na rozwój

Platforma została wykonana w metodologii TDD (Test-Driven Development), dzięki czemu po każdej zmianie w serwisie możemy sprawdzić, czy nic w serwisie nie zostało zepsute. To jest idealne podejście by móc rozwijać serwis w przyszłości, bez ryzyka.

  • PHP7
  • Laravel
  • MySQL
  • HTML5
  • Sass
  • Vue.js
  • jQuery
  • Gulp
  • Webpack
Keywords sekcja challenge

Realizacja projektu

Platforma łącząca właścicieli obiektów wypoczynkowych i noclegowych z osobami podróżującymi ze swoimi psami.

Keywords sekcja challenge

Wyszukiwarka obiektów

Najważniejszą funkcjonalnością dla odwiedzających jest wyszukiwarka obiektów noclegowych dla osób podróżujących z czworonogami. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym, które zastosowaliśmy działa ona niesamowicie szybko, wyświetlając najistotniejsze informacje.

Oprócz wyszukiwania, dostępne są również filtry ofert, dzięki czemu możemy znaleźć idealną ofertę dla naszego czworonoga np. obiekt gdzie może pies chodzić bez smyczy i będzie czekało na niego posłanie do spania.

Keywords sekcja 1

Dodawanie ofert

Serwis działa w pełni automatycznie: każdy właściciel obiektu może zarejestrować się, a następnie dodać swoją ofertę bądź oferty. Po wypełnieniu 4-stronicowego formularza, oferta jest gotowa do publikacji i czeka na weryfikację przez administratora (i płatność).

Proces zatwierdzania ofert

Administrator dostaje powiadomienie o każdej nowej ofercie i w każdej chwili może zaakceptować ofertę, edytować bądź odrzucić (jeśli jest zbyt mało “psolubna”).

Keywords sekcja 2

Zarządzanie platformą

Administrator może w pełni zarządzać platformą. Ma do dyspozycji zarządzanie ustawieniami, parametrami (np. kwoty za publikację oferty) czy podgląd do wszystkich zdarzeń, które dzieją się na platformie.

Dedykowany CMS

Przygotowaliśmy dedykowany panel CMS do aktualizacji treści na stronie, treści powiadomień, a także contentu na podstronach tekstowych.

Keywords sekcja 3

Zarządzanie klientami i ofertami

Główną funkcjonalnością dla administratora jest możliwość zarządzania klientami: lista z możliwością wyszukiwania i filtrowania, podgląd danych klientów czy lista newsletterowa. Równie istotne jest zarządzanie już samymi ofertami. Administrator widzi na jakim etapie są poszczególne oferty, które wymagają opłacania, a które są promowane na stronie głównej.

Statystyki

Administrator (a także właściciel ofert) widzi statystyki ofert. Nie tylko liczbę wyświetleń, ale także zainteresowanie kontaktem z obiektem przez różne kanały (e-mail, telefon, facebook, strona www). Administrator widzi dodatkowo statystyki dotyczące samej platformy.

Keywords sekcja 4

Scope of work

Mock-up preparation

Graphic design

Programming works

Carrying out tests

Implementation

Team

Adam Matysiak

Adam Matysiak

Project Manager

#cto #projectmanagement

Adam Machowiak

Adam Machowiak

Lead UX

#designer #ux

Amadeusz

Amadeusz

Front End Developer

#dev #frontend

Want to create a project with us?

or contact us

What do you need?

Website

IT system

Mobile app

Graphic design

Technical support

Chatbot

The preferred form of contact

Please provide contact details

The personal data administrator is HighSolutions sp. z o.o. (hereinafter the "Company") with headquarters in Tarnowo Podgórne, ul. Szkolna 21/1, 62-080 Tarnowo Podgórne, e-mail adress kontakt@highsolutions.pl. Detailed information on the processing of personal data can be found in the privacy policy.

Thank you!

We will get back to you soon